Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


OBCHODNÍ PODMÍNKY

Přijímáme výhradně platby převodem na účet nebo platbou na dobírku (na účet).

Proto nákup v e-shopu nepodléha EET.

Nejsme plátci DPH

 

Dodání na Slovensko:

Vzhledem k Zákonu o odpadech platného na Slovensku a s tím spojednou administrativou a poplatky na Slovensko nedodáváme.

 

Dodací lhůta:

Dodací lhůta začíná běžet ode dne obdržení závazné objednávky za podmínky obdržení všech podkladů, které jsou nutné pro včasné vyřízení dodávky. V případě, že zboží je na skladě, zavazuje se prodávající je vyexpedovat do 2 pracovních dnů. Dodací lhůta bude přiměřeně k okolnostem prodloužena, jestliže zpoždění je způsobeno vyšší mocí nebo okolnostmi nezaviněnými prodávajícím.Prodávající bude zákazníka informovat elektronickou poštou o přijetí jeho objednávky a její expediciV případě nesplnění dodacích lhůt stanovených v elektronickém katalogu bude prodávající o tomto stavu kupujícího včas informovat. Kupujícímu bude zasláno pouze to zboží, které si objednal prostřednictvím elektronického katalogu a které je se zobrazeným zbožím ve shodě v maximální možné míře (změny barev jsou možné, ke drobnému zkreslení barev mohlo dojít úpravou fotografií, různou světelnou intenzitou apod.)

Při platbě předem rezervujeme zboží maximálně 5 dní od objednání. Pokud do té doby nebude zboží uhrazeno, bude objednávka stornována.

 

 

Platební metody

Zboží zasíláme na dobírku, nebo po platbě předem. Výhradním dopravcem je Česká pošta.

Osobní převzetí zboží v sídle firmy není možné.

Číslo účtu pro platbu předem je 3703360217/5500, V.S je číslo objednávky. (pouze platby v Kč)

 

 

 

Dopravní podmínky, poštovné

Při platbě na dobírku je k ceně zboží připočítáno poštovné, balné a manipulační náklady ve výši 100,- Kč.

Při platbě předem je k ceně zboží připočítáno poštovné, balné a manipulační náklady ve výši 69,- Kč.

Při nákupu nad 1.000,- Kč poštovné, balné a manipulační náklady neúčtujeme.

Kupující je povinen zboží od přepravce řádně převzít, zkontrolovat neporušenost obalů, počet balíků a v případě jakýchkoliv závad neprodleně oznámit přepravci. Doklad o nákupu je přiložen v balíku. Osobní převzetí zboží v sídle firmy není možné.

Slevové poukázky a slevové kupóny TESIRA nelze použít při nákupu v sekci OSTATNÍ - tj. Zážitky apod.

 

 

Reklamace

Reklamace zboží probíhá v souladu s platnými postupy na území ČR.

 

 

Vrácení zboží

V souladu se zákonem č. 367/2000 ze dne 14. září 2000 umožní nakupujícímu během 14 dnů od obdržení zboží toto bez udání důvodu vrátit - zboží však musí zákazník odeslat doporučeně na adresu sídla prodejce, kompletní a nepoškozené. Zboží nelze vracet na dobírku, jakékoliv takto vrácené zboží nebude prodejce přijímat. Zákazník je při vracení zboží povinnen nás na tuto skutečnost předem upozornit a musí definovat, které zboží bude vracet. Při splnění těchto podmínek bude zákazníkovi vrácena finanční částka do cca 7 dnů od obdržení vráceného zboží (většinou řešíme tuto situaci zápočtem - zákazník si může vybrat jiné zboží v ceně vráceného zboží). Při nesplnění některé z výše uvedených podmínek nebudeme schopni akceptovat odstoupení od spotřebitelské smlouvy a zboží bude vráceno na náklady zákazníka zpět.

 

Ochrana osobních údajů

Prodávajíce se zavazuje chránit osobní údaje kupujícího v maximální možné míře a neposkytne je žádným jiným subjektům a bude je využívat pouze k vyřízení objednávky.

E-shop www.tesira.cz je registrován u Úřadu na ochranu osobních údajů, registrační číslo 00059276.

 

Další

Kupující nabývá vlastnictví ke zboží zaplacením celé kupní ceny zboží.

Prodávající není ve vztahu ke kupujícímu vázán žádnými kodexy chování ve smyslu ustanovení § 1826 odst. 1 písm. e) občanského zákoníku.

K mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů z kupní smlouvy je příslušná Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869, internetová adresa: http://www.coi.cz.

Prodávající je oprávněn k prodeji zboží na základě živnostenského oprávnění. Živnostenskou kontrolu provádí v rámci své působnosti příslušný živnostenský úřad. Dozor nad oblastí ochrany osobních údajů vykonává Úřad pro ochranu osobních údajů. Česká obchodní inspekce vykonává ve vymezeném rozsahu mimo jiné dozor nad dodržováním zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, ve znění pozdějších předpisů.

Kupující tímto přebírá na sebe nebezpečí změny okolností ve smyslu § 1765 odst. 2 občanského zákoníku.