Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Články
Povánoční výprodej

povánoční výprodej

slevy až 50 %

6 důvodů proč chodíme „NAOSTRO“ …..

Jako prodejce spodního prádla nás to samozřejmě zajímá a tak jsme se zamysleli nad pár argumenty, proč chodíme „naostro“ a některé se Vám pokusíme vyvrátit nebo potvrdit:

1/ NENÍ MI PAK HORKO
Ano, v horkém létě každý centimetr látky navíc cítíme – jenže – prádlo z dobře zvoleného materiálu naopak pot saje, takže i když budete mít toho na sobě víc, budete se rozhodně cítit příjemněji.

2/ NERÝSUJE SE MI PRÁDLO POD OBLEČENÍM
Ale no tak – s dnešními materiály a bezešvými střihy lze jistě nalézt prádlo, které nejen, že nebude vidět, ale krásně obepne a uhladí siluetu vaší postavy, takže vlastně ve výsledku budete vypadat lépe.

3/ JE MI TO POHODLNĚJŠÍ
Pokud si odpovíte takto, máte špatnou velikost prádla. Správně zvolené prádlo na sobě prostě necítíte. Je Vaší součástí a úplně ideální je, že to, zdali jste ho náhodou nezapomněli vzít zjistíte jen tím, že si na sebe sáhnete 

4/ NEPOTŘEBUJI JEJ, JSEM DOKONALÁ
Ano, dnes možná máte skvělou postavu a pevná prsa. Ale gravitace je potvora a jednou tomu tak nebude. Cvičením zpevníte bříško, stehna, ale prsní žlázy ne. Chcete, aby na vás gravitace zapůsobila co nejpozději – pak jedině nošením správné podprsenky.

5/ JE MI TO JEDNO
Nemělo by. Pohybujeme se v prostředí plném prachu, smogu a bůh ví čeho. A každý další kousek látky, který zabrání kůži, aby se s nečistotou a prachem setkala je dobrý. Nikdy nevíte, co se vám kde přihodí a kde si budete sedat. 

6/ CÍTIM SE PAK VÍC SEXY
…ano, to je jediný důvod, který nelze vyvrátit.
Cítíme se tajemné a zároveň odkrytě, víme něco, co ostatní neví….jsme Femme fatale…
Tak si to nechávejte jen na výjimečné příležitosti, s někým, kdo za to opravdu stojí….


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ