Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


Články
6 důvodů proč chodíme „NAOSTRO“ …..

Jako prodejce spodního prádla nás to samozřejmě zajímá a tak jsme se zamysleli nad pár argumenty, proč chodíme „naostro“ a některé se Vám pokusíme vyvrátit nebo potvrdit:

1/ NENÍ MI PAK HORKO
Ano, v horkém létě každý centimetr látky navíc cítíme – jenže – prádlo z dobře zvoleného materiálu naopak pot saje, takže i když budete mít toho na sobě víc, budete se rozhodně cítit příjemněji.

2/ NERÝSUJE SE MI PRÁDLO POD OBLEČENÍM
Ale no tak – s dnešními materiály a bezešvými střihy lze jistě nalézt prádlo, které nejen, že nebude vidět, ale krásně obepne a uhladí siluetu vaší postavy, takže vlastně ve výsledku budete vypadat lépe.

3/ JE MI TO POHODLNĚJŠÍ
Pokud si odpovíte takto, máte špatnou velikost prádla. Správně zvolené prádlo na sobě prostě necítíte. Je Vaší součástí a úplně ideální je, že to, zdali jste ho náhodou nezapomněli vzít zjistíte jen tím, že si na sebe sáhnete 

4/ NEPOTŘEBUJI JEJ, JSEM DOKONALÁ
Ano, dnes možná máte skvělou postavu a pevná prsa. Ale gravitace je potvora a jednou tomu tak nebude. Cvičením zpevníte bříško, stehna, ale prsní žlázy ne. Chcete, aby na vás gravitace zapůsobila co nejpozději – pak jedině nošením správné podprsenky.

5/ JE MI TO JEDNO
Nemělo by. Pohybujeme se v prostředí plném prachu, smogu a bůh ví čeho. A každý další kousek látky, který zabrání kůži, aby se s nečistotou a prachem setkala je dobrý. Nikdy nevíte, co se vám kde přihodí a kde si budete sedat. 

6/ CÍTIM SE PAK VÍC SEXY
…ano, to je jediný důvod, který nelze vyvrátit.
Cítíme se tajemné a zároveň odkrytě, víme něco, co ostatní neví….jsme Femme fatale…
Tak si to nechávejte jen na výjimečné příležitosti, s někým, kdo za to opravdu stojí….


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ